Koronavirusi i merr jetë 8 qytetarëve, 345 dalin pozitiv

0

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, 345 qytetarë kanë dalur pozitiv, ndërsa tete të tjerë kanë vdekur si pasojë e koronavirusit.

Postimi i plote:
https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/3347186078742706

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu