PUBLIKOHEN PAMJE TË RRALLA NGA TAKIMET E RUGOVËS ME ADEM JASHARIN DHE ALBIN KURTIN

0

Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Këto fotografi duket që janë bërë më herët në disa takime të zhvilluara mes tyre gjatë kohës kur Kosova po luftonte për liri dhe pavarësi nga regjimi serb. /Express

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu