Deputetet e PDK-së dalin në drekë me gruan e Kadri Veselit

0

Dy deputetet e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi dhe Besa Ismaili kanë drekuar sot me Violeten, gruan e Kadriu Veselit.

Është deputetja Musliu-Shoshi që ka publikuar foton në profilin e saj në Facebook, duke treguar kështu se po i qëndrojnë pranë Violetës në këto ditët të vështira që po kalon, pasi nuk e ka pranë burrin e saj.
https://www.facebook.com/arianamusliushoshi/posts/438235827532668

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu