Tërmet në Durrës

0

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Durrës dhe në afërsi të Tiranës.

Lëkundjet paraprakisht raportohen me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Nga lëkundjet nuk raportohen dëme materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu