221 gjoba për shkelësit e masave anti-Covid

0

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 221 tiketa në bazë të ligjit Covid -19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar 398 tiketa trafiku.

Ndërkohë, raportohet se kanë ndodhur 18 aksident trafiku me të lënduar dhe 27 të tjera me dëme materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu