RRAHJE ME SHUFRA E THIKA NË OBILIQ

0

Tre persona pas një mosmarrëveshje të më hershëm kanë sulmuar me mjete të mprehta dhe shufra metali dy viktimat meshkuj në Obiliq.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar. Të dyshuarit janë në kërkim policore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu