PARASHIKIMI I MOTIT PËR SOT

0

Edhe dita e tretë e 2021-tës do vazhdojë të jetë me intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) njofton se moti kryesisht do të jetë i vranët dhe vende-vende me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi e lehtë deri mesatare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu