Haxhi Shalës dhe AAK-së i bashkohet asambleisti dhe nënkryetari i NISMA’s së Drenasit

0

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haxhi Shala, e ka goditur NISMA’n përseri, duke i marrur zyrtar të lartë të NISMA’s së Drenasit.

Gjatë ditës së sotme, rrugës së AAK-së dhe deputetit Haxhi Shala, i është bashkuar edhe nënkryetari i NISMA’s së Drenasit, njëherit asambleist i NISMA’s në Kuvendin Komunal të Drenasit, Vehbi Berisha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu