“E IMJA” DAFINA ZEQIRI TËRBON RRJETIN DHE DJ GEEK

0

Dafina Zeqiri përveç zërit unik që ka dhe pamjes tërheqëse njihet edhe për fotot sensuale që shpesh herë poston.

Së fundmi ajo ka zgjedhur që në llogarinë e saj në Instagram të postojë disa fotografi të shkëputura nga kënga “Mos Shko”, që erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin.

Ajo shihet mjaft sensuale dhe një ‘lumë’ komentesh vërshuan krah fotos. Mirëpo, komenti që na tërhoqi vëmendjen ishte ai i DJ Geek.

Ai i komentoi “E imja”, teksa Dafina menjëherë ja ktheu ‘gjithmonë’.

https://www.instagram.com/p/CJqxWthBcIq/?utm_source=ig_embed

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu