KQZ vendos: Fushata zgjedhore nga 3 deri më 12 shkurt

0

Komisioni Qendror Zgjedhor, ka bërë të ditur se të gjitha procedurat për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme të cilat janë caktuar për 14 shkurt, do të nisin nga nesër.

Lidhur me këtë fushata zgjedhore zyrtarisht nis më datën 3 shkurt dhe përfundon më 12 shkurt, ka deklaruar Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu