A e keni ditur që moderatorja e Përputhen ishte pjesë e këtij videoklipi?

0

Bora Zemani është sot një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Aktualisht është duke e udhëhequr emisionin “Për’puthen”, ajo është në qendër të vëmendjes duke fituar shumë ndjekës në rrjete sociale.

Mirëpo, Bora ka qënë që shumë vite pjese e ekraneve televizive, por gjithashtu ajo ka marrë pjesë në videoklipin e Ermal Mamaqit dhe Dr.Florit të titulluar “Do të vi të dielën?”.

Kjo këngë është publikuar para 7 viteve dhe ajo shfaqet brune dhe pak ndryshime nga ajo që shohim sot në ekran.

Moderatorja bukuroshe është prej dy vitesh në lidhje dashurie me Donald Veshajn.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu