Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

0

Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant.

Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet për to.

Enca është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria por edhe nga karriera, teksa së fundmi ajo ka treguar përmes Instastoryt se ka bërë një ndryshim në dukje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu