Ish-deputetja e NISMA’s, Shukrije Bytyqi, i bashkohet AAK-së

0

Ish-depueteta e NISMA Socialdemokrate, Shukrije Bytyqi, gjatë ditë së sotme i është bashkuar AAK-së së Ramush Haradinajt.

Këtë e ka bërë të ditur deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Haxhi Shala, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook. /InfoPrishtina

Ky është postimi i plotë:

“Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës nga NISMA Socialdemokrate, Shukrije Bytyqi, gjatë ditës së sotme, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.
Shukrijës, ish-kolegës time në NISMA, tani kolege në AAK, i dëshiroj mirëseardhje dhe punë të mbarë.
AAK-ja, çdo herë i ka dyert e hapura për të gjithë njerëzit e respektuar, të mirë e punëtorë.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu