Endrit Thaçi emocionon, kujton babain e tij gjatë angazhimeve në luftë dhe politikë

0

Endrit Thaçi, djali i Hashim Thaçit me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka postuar një video të babait të tij.

Në këtë video shihet ish presidenti, Hashim Thaçi, gjatë kohës kur kishte qenë pjesë e UÇK-së, dhe në epokën e pas luftës sa ishte në detyra të larta shtetërore

Kujtojmë se, Hashim Thaçi aktualisht gjendet në Hagë, në paraburgim, derisa pritet që vitin e ardhshëm të fillojë gjykimi ndaj tij dhe bashkëluftëtarëve të tjerë.
https://fakteplus.net/wp-content/uploads/2021/01/video-1610458377.mp4?_=1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu