Momenti i arrestimit të Dardan Molliqajt

0

Policia e Kosovës ka arrestuar kryetarin e PSD-së, Dardan Molliqaj. Arrestimi i tij erdhi për shkak të aksionit simbolik “Për partitë tubime, për qytetarët dënime”.

Me këtë rast ka pasur konfrontim ndërmjet aktivistëve të PSD-së dhe pjesëtarëve të policisë, të cilat kanë përfunduar me arrestime të disa aktivistëve të kësaj partie, numri saktë i të cilëve ende nuk dihet.
https://fakteplus.net/wp-content/uploads/2021/01/dm1pq.mp4?_=1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu