Dorëheqje të reja nga NISMA Socialdemokrate në Pejë

0

Kryetari i Rinisë dhe anëtari i kryesisë së NISMA Socialdemokrate, dega në Pejë, Nderim Hysaj, së bashku me disa anëtar të kryesisë së kësaj dege, kanë dhënë dorëheqje nga NISMA Socialdemokrate.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Nderimi në profilin e tij zyrtar në facebook.

Ky është postimi i plotë:

“Sot, me datë 13.01.2021,
Unë Nderim Hysaj, Kryetar i rinisë së NISMËS SOCIALDEMOKRATE dega në Pejë që nga viti 2014, gjithashtu një ndër themeluesit e parë të degës në Pejë,
së bashku me:
1. Arif Kuqi – antarë i kryesisë së degës
2. Fazli Zukaj -antarë i kryesisë së degës
3. Arben Dreshaj -antarë i kryesisë së degës
4. Avni Nikçi -antarë i kryesisë së degës
dhe të tjerë,
Japim dorëheqje publikisht nga NISMA në Pejë dhe aktiviteti ynë në këtë subjekt pushon.
Falenderojmë të gjithë bashkëpuntorët, antarët dhe përkrahësit tonë që zhvilluam këtë rrugë së bashku dhe u munduam të japim kontributin tonë për vendin dhe këtë subjekt!”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3936215696410156&id=100000652938704

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu