Bajram Hasani publikon foto me Milaim Zekën e Daut Haradinajn: Diçka po zihet

0

Anëtari i AAK’së, Bajram Hasani, ka publikuar një foto bashkë me Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën.

Hasani ka thënë se “diçka po zihet”, duke mos specifikuar nëse një gjë e tillë nënkupton kalimin e Zekës në partinë e Ramush Haradinajt.

Zeka bashkë me Bajram Hasanin kanë qenë pjesë e NISMA-s së Fatmir Limajt.
https://www.facebook.com/bajram.hasani1982/posts/3950373318328857

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu