Moti për ditën e nesërme

0

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende–vende me reshje të dobëta bore.Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -9 deri -6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri -2 gradë Celsius.

“Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-7m/s”, thuhet në njoftim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu