Haxhi Shala merr mbështetje të fuqishme në Bubavec të Malishevës

0

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haxhi Shala, vazhdon ta trondit NISMA’n në Malishevë dhe më gjerë.

Këtë e ka bërë të ditur vet Shala në facebook.

Postimi i plotë:

“Aleanca merr përkrahje të fuqishme në Bubavec të Malishevës
Bubaveci ka ditur çdo herë të rreshtohet në anën e drejtë dhe të bëhet pjesë e ndryshimeve të mëdha, e ku sonte, u dëshmua përseri kjo gjë.
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe lideri i saj, z.Ramush Haradinaj, po gjejnë përkrahje kudo që po shkojnë, e vota për ta po rritet çdo ditë e më shumë, e kjo do të dëshmohet në zgjedhjet e 14 shkurtit, me fitoren e madhe të AAK-së dhe me z.Haradinaj president.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH”
https://www.facebook.com/shalahaxhi/posts/3850527191678053?__cft__[0]=AZWM4swsmSGEf_2YFdItxwy_eYnvcjvVFHGXxlZUszUImDFQHywY4JOCRQdZn7UOpmNLq_tmyZbr8lwu5tACTqWD0evi8jnJqqVnPGuTtlxhH8mP4SWh_wyMqs6IPoTL6grUe-Uf2rmaaMSFE78pYMEl&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu