FJOLLA MORINA POSTON FOTO INTIME ME BASHKËSHORTIN: KJO ËSHTË AJO QË DUA TË BËJ ME TY

0

Bashkëshorti i Fjolla Morinës, biznesmeni Fisnik Syla, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të.Me këtë rast, këngëtarja Morina i ka organizuar atij një festë me familjarët dhe rrethin e ngushtë të të afërmve

Imazhet nga festa luksoze, Fjolla i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke marrë pëlqimet e komente të shumta nga ndjekësit.

Së fundmi, Fjolla publikoi disa imazhe më intime të realizuara gjatë festës, ku çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje të zjarrtë njëri-tjetrit.Në mbishkrimin e fotografisë, interpretuesja ajo shkruan: Kjo është ajo që dua të bëj me ty gjithmonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu