Haxhi Shala: Drenasi është rreshtuar për të bërë ndryshimin e madh

0

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Haxhi Shala, përmes një postimi në faqene tij zyrtare në facebook, ka thënë se Drenasi është rreshtuar në AAK dhe është për ndryshimin e madh dhe Ramushin president.

Postimi i plotë:

“Drenasi është rreshtuar për të bërë ndryshimin e madh.
Sonte, së bashku me liderin e AAK-së dhe kandidatin për president, z. Ramush Haradinaj, kandidatët për deputetë të Kuvendit të Kosovës, takuam strukturat dhe qytetarët e Drenasit.
Drenasi i tha PO fuqishëm Ramush Haradinajt për president dhe u dha mbështetje kandidatëve për deputetë.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10
#HaxhiShala10”, ka shkruar Haxhi Shala.
https://www.facebook.com/shalahaxhi/posts/3853333234730782?__cft__[0]=AZVsI-edj8KFlRW0NK-WjRkhLKon5rin9sZaK6pgoIdrmEKqmIEQsk9LTz1OBfG9a2uiWf6iIIJb1Hnbjm28BR6IEtTs-8dh6raKDKLN86PAk6btC9iA5-7RqnkbvfjCVIDv_xf3e33t_DojFDjEe7Li&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu