Tolaj takon të rinjët e Deçanit

0

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Dr.Arbër Tolaj, është takuar me të rinjët e Deçanit.

Ky është postimi i plotë në faqen e tij zyrtare

“Në mesin e të rinjëve të Deçanit, ku shpërfaqet entuziazmi rinor, vendosmëria, e shpresa për të ardhmen.
Këta të rinj, me bindje të thellë, e vullnet, përkrahin vizionin tim politik dhe programin progresiv të AAK-së.
Dalshim faqebardhë.
#MeRamushHaradinajPresident”
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=453404942703620&id=102960761081375

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu