Haxhi Shala i’a merr edhe 3 nëndegë Nisma’s në Vushtrri

0

Sonte, AAK-së së Ramush Haradinajt, i janë bashkuar edhe 3 nëndegë të NISMA’s në Vushtrri. Këtë e ka bërë të ditur, kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Haxhi Shala.

Ky është postimi i plotë:

“Sonte, vizionit të AAK-së, i’u bashkuan edhe 3 nëndegë të Nisma’s në Vushtrri.
Në AAK aderuan: Nëndega e Stanofcit të Epërm, me kryetar z.Behxhet Bregaj, nëndega e Studime e Ulët, me kryetar z.Lutfi Gërxhaliun dhe nëndega Dardania, me kryetar z. Xhevdet Ahmetin.
Vullneti dhe gatishmëria e këtyre nëndegëve dhe kryetarëve të tyre është që nga sonte, të japin kontributin në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, të jenë në përkrahje të kandidatit për president, z. Ramush Haradinaj dhe kandidatëve për deputetë.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10
#HaxhiShala10”
https://www.facebook.com/shalahaxhi/posts/3872176389513133?__cft__[0]=AZVsfeUbdDP1cvNELfdAKe3oM7Y6wy0px0bT6OMOu2fMZnOtiR9LAOWnD5OOsLSKRF4uFrQSs-OaQivPpEf3urhGzbykUTWtXVAGvIEsZw8hpnu5psZ99SlZ4s9CV7joWvwQCPqU4BT3ryRS5ph22QrM&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu