Flamur Plakiqi sjell baladen e tij më të re

0

“Shpresoj” titullohet Balada më e re nga Artisti i ri nga Drenasi Flamur Plakiqi

Per tekstin dhe muziken u perkujdesen 2 Producentet e rinjë nga Prishtina Gent Thaqi dhe Gentian Istogu (Studio GRecord) ndersa per Videoklipinu perkujdes Donart Thaqi (ON EDITOR)

Ju ftoj të dëgjoni Baladen Shpresoj në linkun e mëposhtem👇

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu