Kjo ishte e fejuara ruse e konkurrentit të “Për’puthen”

0

Konkurrenti i ri i “Për’puthen”, Rinian Leka, kishte treguar për lidhjen e tij të gjatë që kishte pasur më herët.

Ai ka qenë në lidhje me një vajzë nga Rusia dhe kanë jetuar jashtë vendit.

Faqja padorashka në Instagram ka publikuar fotot e Rinianit me ish të dashurën, ku thuhet qe ajo është një vajze ruse.

Në njërën nga fotot e publikuar shihet edhe unaza e vendosur në gishtin e katërt, që ngjallë më shumë dyshimet se dyshja kanë qenë të fejuar apo të martuar, gjë të cilën nuk e tregoi ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu