Arban Abrashi me sondazhin e fundit: LDK shënon ngritje me 2.9%

0

Sekretari i LDK’së, Arban Abrashi ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës ka shënuar ngritje në sondazhe me 2.9 pëqind, raporton Gazeta Express.

Abrashi ka shkruar në Facebook se të dhënat nga anketimi dhe terreni tregojnë për ngritje të LDK’së.

“Të dhënat dhe anketimi nga terreni tregojnë për një trend stabil të rritjes të LDK-së. Për më pak se dy javë, LDK ka shënu ngritje prej 2.9 % Projeksionet për ditët e ardhshme janë edhe më pozitive. LDK do të fitoj dhe do të udhëheq Qeverinë. Vazhdojmë”, ka shkruar ai.

Shkrimi i plotë:

Të dhënat dhe anketimi nga terreni tregojnë për një trend stabil të rritjes të LDK-së. Për më pak se dy javë, LDK ka shënu ngritje prej 2.9 % Projeksionet për ditët e ardhshme janë edhe më pozitive. LDK do të fitoj dhe do të udhëheq Qeverinë. Vazhdojmë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu