Kosovari që “theu zemra” në Përputhen largohet nga emisioni

0

Prej dy ditësh Atdhe Xharavina ka munguar nga emisioni ku po merr pjesë dhe kjo mungesë e tij është vënë re edhe nga publiku jashtë që duket se janë shqetësuar për të.

Ditën e djeshme Atdhe vendosi t’i qetësonte të gjithë duke treguar arsyen e mungesës së tij.

Nëpërmjet një InstaStory Atdheu ka sqaruar se kohët e fundit ka pasur probleme me shëndetin (mesa duket edhe me ndjenjat) dhe premton se do të rikthehet sapo të bëhet më mirë.

Atdheu i falenderon të gjjithë ata që u interesuan për mugesën e tij duke thënë se ishte vetë ai që e kërkoi këtë shkëputje.

Të dashur miq! Faleminderit që më pyesni si jam e shqetësoheni për mungesën time. Jeta shumë dinamike e kohëve të fundit ka ndikuar në ulje të imunitetit dhe dobësim të gjendjes shëndetësore dhe në këtë kohë të vështirë që bota po kalon, shëndeti është shumë i rëndësishëm. Ndaj mora pak ditë pushim për t’u rikuperuar, por rikthehem sërish pranë jush së shpejti, me ndjenja dhe mendime të shëndosha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu