Tradhëtia në “Përputhen”, Bearti e bën publike edhe një video me Tean

0

Pasi nëpër media janë duke qarkualluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ shihet në një vend malor me borë duke u puthur.

Madje ka qenë Bearti i cili në një storie në tik tok ka publikuar edhe një video tjetër ku shihet Tea në borë.

Se ata të dy janë bashkë në një fshat malor e ka konfirmuar edhe motra e Beartit, Idea Rexhepi, e cila e ka postuar një fotografi, të Teas dhe Beartit.

E gjithë kjo po komentohet shumë nëpër media, pasi Tea është ‘Përputhur’ më Andin, dhe kanë dalë nga emisioni si çift.

Nuk ka mbetur gjë tjetër, përveçse të presim e të shohim se çfarë po ndodh.
https://fakteplus.net/wp-content/uploads/2021/01/video-1611943603.mp4?_=1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu