U ndëshkua se iku nga shtëpia pa leje, 17-vjeçari vret gjithë familjen e tij

0

Një adoleshent në Indianapolis u akuzua të Enjten me gjashtë akuza vrasjeje për vrasjen e anëtarëve të një familjeje dhe një gruaje shtatzënë.

Raymond Childs III, 17 vjeç, u akuzua gjithashtu për vrasje në tentativë të një personi tjetër i cili u largua nga shtëpia e familjes pas të shtënave fillestare.

Sipas dokumenteve të gjykatës të shpërndara nga zyra e prokurorit ai mbante një pistoletë pa licencë.

Ai po akuzohet si i rritur për shkak të moshës së tij dhe pretendimit të vrasjes, bën me dije CNN.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu