Aktori i njohur: “Përputhen” emisioni më degjenerues, më i fëlliqt dhe pro-prostitucion, ju lutem ndaleni

0

Aktori shqiptar reagoi me kritika të ashpra ndaj “Përputhen”, pas skandalit të fundit.

Fotografitë e Teas me Beartin, të cilat bënë bujë gjatë ditës së djeshme, kanë shtuar pikëpyetje nëse i gjithë emisioni “Përputhen” është me skenar tek puna e çifteve, shkruan lajmi.net.
Kjo ngase Tea doli si çift me Andin para pak ditësh, ndërsa tani u kuptua se ajo është e lidhur me Beartin dhe dukeshin shumë të dashuruar.

Për këtë rast reaguan edhe protagonistët, Andi tha se ishte i detyruar të dilte çift me Tean ngase ashtu ia kërkoi “kontrata”, të cilën e vlerëson të frikshme.

Ndërsa, Bearti tha se janë të lidhur me Tean dhe ajo është e pafajshme, por që e vërteta do të kuptohet.

Së fundi, aktori Xhevdet Jashari me anë të disa postimeve në Instagram, ka reaguar me kritika të ashpra ndaj këtij emisioni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu