Ish gruaja e futbollistit çmend Instagramin

0

Melissa Satta, showgirl-i italian, e njohur edhe për martesën e saj me futbollistin Kevin Prince Boateng, ka publikuar një video në Instagram, që ka çmendur ndjekësit.

Ajo ka pozuar në të brendshme të zeza, kumerr gjithë vëmendjen me linjat e saj.

Me të brendshme të zeza dhe me lëvizje provokuese, bukuroshja ka marrë mbi 100 mijë pëlqime brenda pak orësh.

https://www.instagram.com/p/CKobZOyKV4K/?utm_source=ig_web_copy_link

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu