Kukaj: Programi i AAK’së ka garancë të fuqishme emrin e Ramush Haradinajt

0

Kandidatja për deputete, nga radhët e Alencës për Ardhmërinë e Kosovës, Diellza Kukaj, ka thënë se Peja, Podguri, Lugu i Leshanit dhe Lugu i Baranit, dëshmuan se do ta përkrahin fuqishëm AAK-në dhe programin e saj.

Ky është postimi i plotë i saj:

“Peja, Podguri, Lugu i Leshanit dhe Lugu i Baranit dëshmuan se do ta përkrahin fuqishëm AAK-në dhe programin e saj për zhvillimin e vendit, sepse ky program e ka garancë të fuqishme emrin e Ramush Haradinajt dhe një listë me emra të nderuar për deputetë që mund ta shtyjnë përpara çdo proces.

#MeRamushinPresident
#DiellzaKukaj_18″

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu