Ferat Shala merr përkrahje të madhe në Sankoc të Drenasit

0

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës Ferat Shala është duke bërë fushatë për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen me 14 shkurt, ai mbrëmë ka qëndruar në fshatin Sankoc të Drenasit.

Postimi i plotë i Ferat Shalës:

Sankoci ka ditur gjithmonë të rreshtohet në anën e të drejtëve, në anën e fitimtarëve.

Programi i rimëkëmbjes ekonomike i PDK-së natyrisht se përfshinë realizimin e projekteve konkrete që do të shkojnë për zhvillimin e zonave si Sankovci dhe fshatrave rreth tij.

#PDK134 #FeratShala14

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu