Kurti pritet me fishkëllima në Skenderaj, i brohorasin Thaçit dhe UÇK-së

0

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka shkuar për fushatë në komunën e Skenderajt.

Atje është parë nën mbrojtjen e Njësisë Speciale të Kosovës.

Në një video dëgjohen qytetarët duke brohoritur “UÇK, UÇK”, “Thaçi, Thaçi”.

Kujtojmë se edhe vizita e Kurtit para dy ditësh në Mitrovicë, kishte ngjallur paknaqësi duke shkaktuar incidente në tubimet që ka mbajtur atje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu