Shala: Llapqeva është në përkrahje të AAK-së

0

Kandidati për deputet nga AAK-ja, Haxhi Shala, ka thënë se sonte kanë qëndruar në Llapqevë të Malishevës, ku kanë marrë mbështetje të madhe për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Postimi i plotë:

“Llapqeva është fuqishëm në përkrahje të AAK-së dhe liderit të saj, z.Ramush Haradinaj.
Takimet i vazhduam edhe në Llapqevë, ku u pritëm jashtëzakonisht mirë dhe morem mbështetjen e këtyre banorëve që gjithmonë kanë qenë aty ku i janë dashur vendit.
Faleminderit për këtë mikpritje Llapqevë!
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10
#HaxhiShala10
#AAK135”
https://www.facebook.com/shalahaxhi/posts/3891414787589293?__cft__[0]=AZWjwGd9FBcM8rF4yjJsLb93apv9u-dkW6vqEubDGPDXlgsYJbu_kEBiDy-XOBGcvz7726ZYN9ObWKfigoXj11DTmlAF86NvHrQVJMJT0gJglVQenxwCRWZjE7T_xqXgFO3566EzHYp-PJrUYL3190XU&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu