Fitore Rushiti: Mobilizim dhe vullnet i madh në mbështetje të vlerave kombëtare

0

Kandidatja për deputete, nga radhët e NISMA Socialdemokrate, Fitore Rushiti, ka shkruar në faqen e saj zyrtare në facebook, për mobilizimin dhe vullnetin e madh në mbështetje të kauzës së NISMA’s për mbrojtjen e vlerave kombëtare.

Fitore Rushiti në këto zgjedhje garon me numrin 51, ndërsa NISMA Socialdemokrate ka numrin 121.

Postimi i plotë i Fitore Rushitit:

“Të nderuar qytetarë,
Në të gjitha takimet me ju, nga të gjitha pjesët e Kosovës, kam parë mobilizim dhe vullnetin e madhë në mbështetjen e kauzës tonë për mbrojtjën e vleravë kombëtare.
Dëshiroj të ju falenderoj nga zemra të gjithëve për urimet dhe mbështetjen ndaj meje, dhe ndaj kauzës tona për ruajtjën dhe mbrojtjën e vlerave kombëtare.
Me 14 shkurt në ditën e zgjedhjeve ju ftoj të gjithëve të votoni për #Çlrimtarët, të votoni për #NISMAN121.
Të votoni për mbrojtjen e vlerave kombëtare, dhe për mua si kandidate për deputete me numër 51.
Zotohem që do të jem zëri juaj!
#FitoreRUSHITI 51 ✔️
#meÇlirimtarët121”
https://www.facebook.com/fitore.rushiti.50/posts/3686611138042801?__cft__[0]=AZWYczQhxlx9n1y_QGlts_RdTEy8nR9Z35JdUiUN1bJ_UJMai246PmFXsd4xLkImVZc8wNOEdysVM3kiyUtDeVm8xb-QPlerO9_DOPdAi0evFjA4swbS6WPSm_5EgPvizxU&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu