Haxhi Shala e dridh Malishevën

0

Sonte, AAK-ja ka mbajtur tubimit hapës të fushatës në Malishevë. Kandidat për deputet nga AAK-ja është edhe Haxhi Shala, ish-deputet i NISMA’s.

Haxhi Shala është duke marrur mbështetje të madhe në nivel vendi, e posaqerisht në Malishevë, në vendlindjen e tij.

Kjo u pa edhe sonte, ku të pranishëm ishin numër i madh i antarëve, aktivistëve dhe qytetarëve të Malishevës.

Postimi i plotë i Haxhi Shalës:

“Sonte, vula e fitores së madhe u dha në Malishevë.
Mobilizim dhe vullnet për fitoren e madhe u pa edhe sonte në këtë tubim.
Ndryshimi po vjen me 14 shkurt, z.Ramush Haradinaj, president i ardhshëm i Kosovës.
Malisheva tregoi se është në përkrahje të AAK-së dhe të kandidatëve të saj për deputet.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10
#RamushHaradinaj1
#HaxhiShala10
#ForcaeKosovës135”
https://www.facebook.com/shalahaxhi/posts/3903861893011249?__cft__[0]=AZW8MbyxBtAEfZuqBqVndJybCCeAlRLW2SVn4cdCcktz0rNotPmaJaE72-AWM7PKJ3fb93Q_J2k7D3xYLUG6SATXHnH6cpt6bIKXEWwouGNqp3j5U4dLqoHdcEwUg75JkxoKXyN8FCu0ohutCFzMKZMe&__tn__=%2CO%2CP-R

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu