Plagosje në lagjen “Dardania” të Prishtinës

0

Një person është plagosur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit, mëson Gazeta Sinjali.

Sinjali ka siguruar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes.

Rrethanat dhe detajet tjera të rastit nuk dihen, kurse ngjarja nuk është konfirmuar ende as nga policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu