Daut Haradinaj ka një porosi për Albin Kurtin

0

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ka uruar kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurtin.

Haradinaj përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka porositur Kurtin që “të mbajë fjalët”

“Urime Albin, mbaji fjalët!”, ka shkruar Haradinaj.

Qeveria Kurti u zgjodh me 67 vota për, 30 kundër dhe asnjë abstenim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu