NJOFTIM për të gjithë kandidatët për asamble komunale në Prishtinë

0

Portali më i lexuar në Prishtinë, “InfoPrishtina” ka publikuar një superofertë për të gjithë kandidatët që garojnë për asamble komunale.

Çmim i volitshëm për një super promovim të kandidatëve dhe aktiviteteve të tyre.

Për më shumë na shkruani mesazh në Facebook.
www.infoprishtina.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu