Monikës i bëhet një rreng me banane, kush qëndron pas?

0

Monikës së Big Brother Vip i është bërë një rreng.

Iliri ka vendosur që t’i bëjë një rreng Monikës, teksa kjo e fundit ishte e shtrirë dhe flinte. Balerini ka marrë disa banane dhe ia ka vendosur aktores te koka e krevatit.

Në momentin që është zgjuar, Monika ka vendosur që të ushqehet me një nga bananet. Më pas është çuar që të kërkojë dhe të zbulojë se kush është autori i këtij rrengu, shkruan Reporteri.net.

Aktorja e njohur e gjeti se kush ia kishte bërë këtë lojë. Ajo e ka zbuluar Ilirin nga mimika e tij e fytyrës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu