Ja si dukej Arta Nitaj në adoleshencë

0

Modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, njihet për bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Përmes një fotografie që po qarkullon në rrjet shihet Arta gjatë periudhës së adoleshencës pa make-up fare.

Por a ka bërë ndonjë ndërhyrje modelja apo bukuria e saj dikur dhe sot dallon vetëm për shkak të grimit të avancuar këtë mund të na e konfirmojë vetëm ajo.

Kujtojmë se Arta ka qenë ish-aktore në serialin “O sa mirë” dhe së fundmi ka qenë pjesë e videoklipit të këngëtares Dafina Zeiqiri, ku të dyja shfaqen në një pamje ekzotike me bikini, nën dritat e neoneve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu