JOHANSSON SHFAQET ELEGANTE NË PARAQITJEN E SAJ NË TAPETIN E KUQ

0

Scarlett Johansson dukej e mahnitshme teksa bëri paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq që prej lindjes së djalit, Cosmo.

Aktorja, 36 vjeçe, shfaqi dekoltenë e saj me një bluzë vezulluese teksa merrte pjesë në “American Cinematheque Awards” në Los Angeles me bashkëshortin e saj Colin Jost, 39 vjeçar.

Çifti ndau një buzëqeshje në tapetin e kuq teksa shijuan një natë të rrallë takimesh në qytet. Scarlett dukej perfekte teksa mbante duart me bashkëshortin e saj, i cili dukej bukur në një kostum të zi.

Gruaja e tij e mori plotësisht vëmendjen me një xhaketë të bardhë dhe pantallona të ngjashme, të cilat ishin mbi belin e saj të hollë. Mbi pjesën e sipërme të saj verbuese, ajo solli shumë shkëlqim me vathët e saj, gjerdanin e argjendtë dhe takat e larta shkëlqyese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu