Vjen edhe reagimi i Haradinajt pas dorëheqjes së Ramës dhe emërimit të komandantit të ri të FSK-së

0

Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas dorëheqjes se komandantit të FSK-së, Rrahman Rama dhe emërimit të Bashkim Jasharit si komandant i ri i FSK-së.

Haradinaj ka shkruar në Facebook se Rrahman Rama në krejt të arriturat e Ushtrisë së Kosovës ka luajtur rol shumë të rëndësishëm dhe thuajse kryesor.

Në këtë postim, kreu i AAK-së, i ka uruar suksese dhe punë të mbarë komandantit të ri të FSK-së, Bashkim Jasharit.
https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/posts/3223841727740219

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu