Sunday, September 26, 2021

Artistët kërkojnë nga Komuna e Prishtinës punësimin e 15 aktorëve në Teatrin Dodona

Një grup i përfaqësuesve të aktorëve të Prishtinës, kanë mbajtur një konferencë për media para Komunës së Prishtinës, ku kanë kërkuar themelimin e trupës...

Na ndiqni

43,614FansaPëlqeje
2NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Artikujt e fundit

Usyk e mund Joshuan dhe shpallet kampion bote

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka arritur ta mposht Anthony Joshuan dhe të shpallet kampion bote në peshat e rënda në kategoritë WBA, IBF dhe...

Usyk e shokon Joshuan, e mund dhe shpallet kampion bote

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka arritur ta mposht Anthony Joshuan dhe të shpallet kampion bote në peshat e rënda në kategoritë WBA, IBF dhe...

KY ËSHTË NJOFTIMI ZYRTAR QË U LËSHUA PAS MBLEDHJES SË KËSHILLIT TË SIGURISË SË...

Kryesuar nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sonte u mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës. “Në mbledhje u shqyrtua situata e sigurisë në...