Sunday, September 26, 2021

Na ndiqni

43,614FansaPëlqeje
2NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Artikujt e fundit

Daut Haradinaj: Nuk do të ketë lagje as fshat pa transport publik, plani i...

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj i ftuar në një debat televiziv ka thënë se për shkak të moszbatimit të planit të mobilitetit,...

MIG-ët serbë fluturojnë sërish afër territorit të Kosovës

Aeroplanët luftarakë “MIG” që i takojnë ushtrisë serbe kanë fluturuar edhe sot afër territorit të Kosovës. Ekipi i Klan Kosovës ka realizuar pamje ku shihen...

Usyk e mund Joshuan dhe shpallet kampion bote

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka arritur ta mposht Anthony Joshuan dhe të shpallet kampion bote në peshat e rënda në kategoritë WBA, IBF dhe...