Saturday, January 29, 2022

JOHANSSON SHFAQET ELEGANTE NË PARAQITJEN E SAJ NË TAPETIN E KUQ

Scarlett Johansson dukej e mahnitshme teksa bëri paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq që prej lindjes së djalit, Cosmo. Aktorja, 36 vjeçe,...

Ja si dukej Arta Nitaj në adoleshencë

Modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, njihet për bukurinë dhe linjat e saj trupore. Përmes një fotografie që po qarkullon në rrjet shihet Arta gjatë...

Monikës i bëhet një rreng me banane, kush qëndron pas?

Monikës së Big Brother Vip i është bërë një rreng. Iliri ka vendosur që t’i bëjë një rreng Monikës, teksa kjo e fundit ishte e...

Gili befason me një stil interesant flokësh, e dëshmon se mosha është vetëm një...

Ajo po vazhdon t’i befasojë ndjekësit më ndryshimet e njëpasnjëshme që po bën. Fjala është për këngëtaren e njohur shqiptare, Gili, e cila edhe kësaj...

Nusret Gökçe rrezikon 5 milionë dollarë, kjo është arsyeja

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve, Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si ‘Salt Bae’, po përballet me një proces gjyqësor prej 5...

Adem Ramadani e Gold AG i kushtojnë këngë muajit të shenjtë të Ramazanit

Adem Ramadani së bashku më këngëtarin Gold AG kanë lansuar bashkëpunimin e tyre muzikor. Këtë muzikë, ata ia kushtuan muajit të shenjtë të Ramazanit duke...

Tayna: Njerëzit po shokohen kur po iu tregoj se jam duke agjëruar

Tayna, ua ka uruar së fundmi të gjithë ndjekësve të saj muajin e Ramazanit. Në të njëjtën kohë, ajo është duke agjëruar, fakt ky që...

Reagon djali misterioz që u pa duke u puthur me Tean, tregon se si...

Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të...

Partnerja shpreh publikisht dëshirën për një bebe, Shpati i përgjigjet shkurt

Që kur këngëtari Shpat Kasapi bëri publike lidhjen e tij me partneren, Selvije Jao, u kthyen ne një çift mjaftë të komentuar. Selvija është mjaft...

Milaim Zeka publikon video duke vallëzuar me Cimën, ky është mesazhi i tij

Ish-deputeti e gazetari Milaim Zeka ka publikuar një video me aktorin e njohur Rasim Thaçi – Cima pak ditë pasi që i njëjti ka...

Na ndiqni

43,614FansaPëlqeje
2NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Artikujt e fundit

Aaron Paul Regarding Fancy

5 Advice On Researching Enjoy, Starring Aaron PaulBest recognized as yet for his killer activities in Breaking Bad, you're going to be thrilled to...

Edhe dy muaj pas vdekjes së myftiut Zukorlic, masja nuk i largohet nga varri

Në nëntorin e vitit të kaluar ka vdekur myftiu nga Serbia, Muamer Zukorlic. Edhe pse kanë kaluar dy muaj nga vdekja, macja që Zurkolic...

38 vjet nga rënia e dëshmorëve Rexhep Mala e Nuhi Berisha

Ndërmjet 11 e 12 janarit 1984, Rexhep Malaj 33-vjeç, pa u bërë tetë muaj që u lirua nga burgu i rëndë nëntëvjeçar, bashkë me...