Sunday, September 26, 2021

KEK-u hap edhe 171 vende të lira pune

Korporata Energjetike e Kosovës do t’i punësojë 171 persona për kaq vende të lira pune. KEK ka publikuar një shpallje publike me ofertë për këto...

Dalin rezultatet e testit të maturës, kjo është përqindja e kalueshmërisë

Komisioni Shtetëror i Maturës (KShM) ka bërë publike sot rezultatet e Provimit të Maturës Shtetërore 2020 (afati i parë), sipas të cilave rezultati i...

Na ndiqni

43,614FansaPëlqeje
2NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Artikujt e fundit

Usyk e mund Joshuan dhe shpallet kampion bote

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka arritur ta mposht Anthony Joshuan dhe të shpallet kampion bote në peshat e rënda në kategoritë WBA, IBF dhe...

Usyk e shokon Joshuan, e mund dhe shpallet kampion bote

Boksieri ukrainas, Oleksandr Usyk ka arritur ta mposht Anthony Joshuan dhe të shpallet kampion bote në peshat e rënda në kategoritë WBA, IBF dhe...

KY ËSHTË NJOFTIMI ZYRTAR QË U LËSHUA PAS MBLEDHJES SË KËSHILLIT TË SIGURISË SË...

Kryesuar nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sonte u mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës. “Në mbledhje u shqyrtua situata e sigurisë në...