Saturday, September 18, 2021

Ky aktivitet relaksues mund të zvogëlojë rrezikun e sëmundjes së zemrës deri në 35...

Sa shpesh bëni banjë? Ne mendojmë se mjaft rrallë. Banjat ndjehen si një kënaqësi e madhe duke pasur parasysh kohën dhe ujin që kërkojnë. Tani,...

VERA 2021 , SË SHPEJTI ME ORA TRAVEL

Agjensia Turistike Ora travel njofton të gjithë pasionantët e udhëtimit se së shpejti hap sezonën e shitjes së pushimeve VERA 2021 . Ora travel...

Haxhi Shala: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Haxhi Shala, i cili garon me numër 10, ka thënë se fitorja e madhe po vjen me...

FERAT SHALA: FITORJA KA EMËR: HASHIM THAÇI E KADRI VESELI

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, ka thënë se fushata elektorale për zgjedhjet e 14 shkurtit ka qenë me ndryshe...

Ferat Shala sa ishte ministër i MPH-së aprovoi Planin e Masave për përmirësimin e...

Ferat Shala si ministër i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor aprovoi Planin e Masave për përmirësimin e cilësisë së ajrit dhe themelimin...

Haxhi Shala e dridh Malishevën

Sonte, AAK-ja ka mbajtur tubimit hapës të fushatës në Malishevë. Kandidat për deputet nga AAK-ja është edhe Haxhi Shala, ish-deputet i NISMA's. Haxhi Shala...

Haradinaj për letrën e Biden: E njeh mirë të vërtetën e shqiptarëve, Vuçiq e...

Kandidati për President të Kosovës, Ramush Haradinaj, nëpërmjet një video-mesazhi që ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook, ka falënderuar Presidentin e SHBA-së...

Fitore Rushiti: Mobilizim dhe vullnet i madh në mbështetje të vlerave kombëtare

Kandidatja për deputete, nga radhët e NISMA Socialdemokrate, Fitore Rushiti, ka shkruar në faqen e saj zyrtare në facebook, për mobilizimin dhe vullnetin e...

Tolaj: Fryma e fitores gjithëandej

Kandidati i AAK-së për deputet, Dr.Arbër Tolaj, ka vahzhduar me aktivitete zgjedhore, ku ka takuar qytetar të shumtë gjatë këtyre ditëve. Postimet e plota të...

Haxhi Shala takon banorët e Nivokazit dhe Shejh Myhidinin

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Haxhi Shala, ka takuar disa banorë të Nivokazit të Gjakovës dhe gjithashtu ka vizituar edhe Teqen e...

Na ndiqni

43,614FansaPëlqeje
2NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Artikujt e fundit

Prishtina sërish me më së shumti raste aktive me COVID-19

Kosova vazhdon të përballet me numrin e lartë të vdekjeve dhe rasteve pozitive me COVID-19. Edhe në raportin e së hënës, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë...

Moti sot me vranësira dhe intervale me diell

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të mbajë gjatë ditës së sotme në Kosovë. Temperaturat minimale parashihet të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius,...

Daut Haradinaj publikon listën për Prishtinën: Listë gjithëpërfshirëse që jep shpresë për kryeqytetin

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës, Daut Haradinaj ka publikuar listën për Asamble në kryeqytet. Ai tha se kjo listë është gjithëpërfshirëse në çdo...